کل داستان ما از کجا

آغاز شد...

مرکز پرستاری ، پزشکی و مراقبتی در منزل پرستار من زیر نظر وزارت بهداشت و درمان آموزش پزشکی دانشگاه علوم پزشکی ا مجوز رسمی از وزارت بهداشت و درمان با شماره مجوز ۶۷۶/۱۳۹۱ با شیوه های کاملا نوین توسط نیروهای فوق حرفه ای تاسیس گردیده و افتخار رضایتمندی کارفرمایان عزیز از نیروهای اعزامی به دلیل تجربه های تخصصی و فوق تخصصی را دارا می باشد.

پرستار من مرکزی بهمراه پرسنلی با مدارکی مرتبط با کارشناسان مجرب که سابقه خدمت  حداقل ۲۵ ساله در این حوزه را دارا می باشد.

۰
سالمند تحت نظر
۰
بیمار بهبود یافته
۰
متخصصان
۰
کلینیک در کشور

خدمات ما

خدمات پرستاری ، پرستار من از جمله پرستار کودک ، پرستار سالمند و پرستار بیمار به دست مجرب ترین و متخصص ترین نیروی ها این مجموعه صورت میگیرد که صبر و شکیبایی یکی از فاکتر های مهم این مجموعه برای جذب نیروی های خود درنظر گرفته است.

بنابر این مطابق با نیاز های و ویژگی های مورد نظر شما پرستار من آماده اعزام پرستار در منزل میباشد

پرستار سالمند

پرستار سالمند از جمله تخصص های که پرستار من با مجرب ترین کادر است ، جهت هماهنگی باما درتماس باشید

پرستار کودک

وظایف مرتبط با کودک کار آسانی نیست. پرستار من آماده ارائه خدمات و اغزام پرستار کودک در منزل میباشد

پرستار بیمار

انتخاب پرستار بیمار مناسب مشکل ترین کار برای افراد است که در این مورد می توانید به پرستار من اعتماد کنید

چرا ما را انتخاب کنید؟

مرکز خدمات پرستاری ، پرستار من بزرگترین و شناخته شده ترین مرکز ارائه خدمات خدمات پرستاری جهت اعزام پرستار سالمند ،  پرستار بیمار و پرستار کودک در منزل است. شرکت خدمات پرستاری ، پرستار من با کمال میل می توانید خواسته های شما را بر آورده کند. با خدمات پرستاری ، پرستار من تماس شما در تماس باشید، تا پرستاری طبق نظر شما مراقبی را معرفی کنیم که مناسب با شرایط شما باشد.

technology-1

کیفیت عالی

team-1

پرسنل مجرب

guranti-1

رضایت کامل

24-h-1

شبانه روزی

پرستار بیمار ، پرستار کودک و پرستار سالمند

خدمات پرستاری در منزل

با خدمات پرستاری ، پرستار من در منزل آسوده خاطر باشد ، شرکت خدمات پرستاری پرسنار من ارئه دهنده انواع خدمات پرستاری از جمله خدمات پرستار کودک ، پرستار سالمند و پرستار بیمار

۰۲۱۲۲۶۹۷۹۰۶ – ۸